-
Nederlandse Koppel Kampioenen
2016 E.Starren - M.Smit De Hakkers 2015 M.Dost - R. Wensink De Bekker 2014 E.Starren - M.Smit De Hakkers 2013 E.Starren - M.Smit Hacienda 2012 H. Willems - R. Raven De Bekker 2011 Y.Biermans - D.Smits De Hakkers 2010 H. Willems - R. Raven De Bekker 2009 H. Willems - R. Raven De Bekker 2008 H. Willems - R. Raven De Heeg - De Bekker 2007 H. Monsuwe- J. Franssen Gen Berg 2006 H. Habets - D. Janssen Hakkers - De Heeg 2005 H. Habets - D. Janssen Hakkers - Jokers 2004 H. Habets - D. Janssen Hakkers - Karrewiel 2003 J.Groenemans - R.Raven Karrewiel- De Bekker 2002 W.van Oirschot-H.Meisters Karrewiel-Hakkers 2001 E.Starren- A.Cloos Premier 2000 P.Senden - P. van Wersch Scory-Hakkers 1999 E.Starren - H.Ehrens Camontagne 1998 E.Ropers - P.Janssen Boskab-Camont 1997 E.Ropers - P.Janssen Boskab-Camont 1996 P.Senden - P. van Wersch Scory-Hakkers 1995 J. Monsuwe-P. Maassen Hakkers 1994 M. Smeets -J. Godding Boskabouters-DAT 1993 H. Habets -H. Meisters Hakkers-Millen 1992 G. Bovens -D. van Beers Zw.Ridders 1991 P. Senden -P. van Wersch Scory-Hakkers 1990 J. Libens -J. Wiche Boskabouters Zw.Ridders 1989 H. Habets -H. Meisters Hakkers-Jojo 1988 J. Libens -J. Haegmans Zw.Ridders-Sportz 1987 H. Habets -H. Meisters Hakkers-Milb 1986 H. Habets -H. Meisters Hakkers-Milb 1985 S. Habets -H. Franssen Smidter 1984 J. Libers -J. Haegmans Zw.Ridders 1983 J. Bessem -D. Boelen Lardenoye 1982 W. Zwakhalen -K Verspaget Leeuw 1981 H. Habets -H. Meisters Hakkers-Mil 1980 H. Baburek -M. Embrechts Burgerhof 1979 H. Mees -H. Meessen Skol 1978 F. Beckers -H. Hermans Jojo 1977 W. Zwakhalen -J.Franssen Leeuw Boys- Smidter 1976 H. Peereboom -W.Vergossen BeatB.- Mil.B 1975 W. Coerver -S. Habets Smidter 1974 P. Koenen -W. v. Oirschot Sandro 1973 A. Knops -W.Coerver Smidter 1972 W. Zwakhalen -R. Zwakhalen Leeuw 1971 P. Koenen -W. v. Oirschot Scotli 1970 P. Koenen -W. v. Oirschot Scotli 1969 A. Knops -H. Franken Smidter 1968 A. Knops -G. Bauer Smidter 1967 M. Koussen -P. Hustings Leeuw 1966 F. Lohmann -A. Somers Carlie 1965 J. Willemsen -H. Daniëls Leeuw 1964 F. Lohmann -G. Snelting O Roadh 1963 F. Lohmann -G. Snelting O Roadh 1962 F. Lohmann -G. Snelting Victorie -
Clubkampioenen
Clubkampioenen 1971
Ere-afdeling T.V.C. 't Heukske Spaubeek
Eerste klasse T.V.C. Cresendo Gulpen
Tweede klasse T.V.C. Scotli Boys 2 Heerlen
1972
Ere-afdeling T.V.C. Verdwaalde Vissers Maastricht
Eerste klasse T.V.C. Metro Maastricht
Tweede klasse T.V.C. Centraal B. Maastricht
1973
Ere-afdeling T.V.C. Scotly Boys Heerlen
Eerste klasse T.V.C. Brunssum 2 Brunssum
Tweede klasse T.V.C. Jojo Boys Brunssum
1974
Ere-afdeling T.V.C. Statiemakers Eijsden
Eerste klasse T.V.C. de Kloppers Bleyerheide
Tweede klasse T.V.C. Millener Boys 1 Millen
1975
Ere-afdeling T.V.C. Smidter Boys Bocholtz
Eerste klasse T.V.C. Scory Boys Bocholtz
Tweede klasse T.V.C. Bruine Beren Borgharen
1976
Ere-afdeling T.V.C Smidter Boys Bocholtz
Eerste klasse T.V.C. Millener Boys 2 Millen
Tweede klasse T.V.C. Hakkers Ubachsberg
1977
Ere-afdeling T.V.C. Smidter Boys Bocholtz
Eerste klasse T.V.C. Jokers Maastricht
Tweede klasse T.V.C. Goldfingers 2Maastricht
1978
Ere-afdeling T.V.C. Brunssum Brunssum
Eerste klasse T.V.C. Goldfingers 2Maastricht
Tweede klasse T.V.C. Alto Boys Heerlen
1979
Ere-afdeling T.V.C. Brunssum Brunssum
Overgangsklasse T.V.C. Grens Boys/Renaware Bleyerheide
Eerste klasse T.V.C. De Coureur Hoensbroek
Tweede klasse T.V.C. Star Club Meerssen
1980
Ere-afdeling T.V.C. Smidter Boys Bocholtz
Overgangsklasse T.V.C. De Schouw Heerlen
Eerste klasse T.V.C. Star Club Meerssen
Tweede klasse T.V.C. Flying Dutchmen Brunssum
1981
Ere-afdeling T.V.C. Beat Boys 1 Borgharen
Overgangsklasse T.V.C. Wilhelmina Boys Hoensbroek
Eerste klasse T.V.C. De Keigel 1 Maastricht
Tweede klasse T.V.C. De Kloppers 1 Kerkrade
1982
Ere-afdeling T.V.C. Smidter Boys Bocholtz
Overgangsklasse T.V.C. Colorado Killers Heerlen
Eerste klasse T.V.C. IJspaleis 1 Kerkrade
Tweede klasse T.V.C. High Chapperal Brunssum
1983
Ere-afdeling T.V.C. Caubo Boys Schaesberg
Overgangsklasse T.V.C. Stadion 1 Maastricht
Eerste klasse T.V.C. 't Brook 1 Heer - Maastricht
Tweede klasse T.V.C. De Schouw Heerlen
Dames T.V.C. Miranda Girls Elsloo
1984
Ere-afdeling T.V.C. Zwarte Ridders Maastricht
Overgangsklasse T.V.C. Lardenoye Maastricht
Eerste klasse T.V.C. Dolomiet 1 Maastricht
Tweede klasse T.V.C. IJspaleis 2 Kerkrade
Dames T.V.C. Stadion Girls Maastricht
1985
Ere-afdeling T.V.C. Zwarte Ridders Maastricht
Overgangsklasse T.V.C. Brandenburg 1 Maastricht
Eerste klasse T.V.C. Crazy Pie Maastricht
Tweede klasse T.V.C. Miranda Elsloo
Dames T.V.C. Stern Girls Maastricht.
1986
Ere Afdeling T.V.C. Zwarte Ridders Maastricht
Overgangsklasse T.V.C. Keulen Brunssum
Eerste Klasse T.V.C. 't Karrewiel Heerlen
Tweede Klasse T.V.C. de Singel Maastricht
Dames T.V.C. Stern Gils Maastricht
1987
Ere Afdeling T.V.C. Zwarte Ridders Maastricht
Overgangsklasse T.V.C. Brandenburg 1 Maastricht
Eerste Klasse T.V.C. Petite Reserve Gulpen
Tweede Klasse T.V.C. 't Kempke Stein
Dames T.V.C. Dolomiet Girls Maastricht
1988
Ere Afdeling T.V.C. Hakkers Ubachsberg
Overgangsklasse T.V.C. Blauw Wit 62 Eys
Eerste Klasse T.V.C. Da Capo Maastricht
Tweede Klasse T.V.C. De Pluim Heer-Maastricht
Dames T.V.C. Da Capo Girls Maastricht
1989
Ere Afdeling T.V.C. Zwarte Ridders Maastricht
Overgangsklasse T.V.C. Wien 2 Hoensbroek
Eerste Klasse T.V.C. Ouwe Mert 1 Brunssum
Tweede Klasse T.V.C. 't Liewke Eijsden
Dames T.V.C De Pluim Girls - Jolly Girls
1990
Ere Afdeling T.V.C. Hakkers Ubachsberg
Overgangsklasse T.V.C. Camontagne Boys Maastricht
Eerste Klasse T.V.C. Millen - Millen
Tweede Klasse T.V.C. Aewt Aelse Elsloo
Dames T.V.C Da Capo Girls - Dingena Girls
1991
Ere Afdeling T.V.C. Hakkers Ubachsberg
Overgangsklasse T.V.C. D,n Hook Maastricht
Eerste Klasse T.V.C. Auwt Aelse Elsloo
Tweede Klasse T.V.C. 't Baekske Schinveld
1992
Ere Afdeling T.V.C. Boskabouters Maastricht
Overgangsklasse T.V.C. Hakkers 2 Ubachsberg
Eerste Klasse T.V.C. De Sjteiweeg 1 Maastricht
Tweede Klasse T.V.C. St Servaas Maastricht
Derde T.V.C De Bekker Stein
1993
Ere Afdeling T.V.C. Hakkers 1 Ubachsberg
Overgangsklasse T.V.C. Loontjens Maastricht
Eerste Klasse T.V.C. Le Cramignon 1 Eijsden
Tweede Klasse T.V.C. De Bekker 2 Stein
Derde T.V.C Bergzicht Teuven
1994
Ere Afdeling T.V.C. Hakkers 1 Ubachsberg
Overgangsklasse T.V.C. Millner Boys Millen
Eerste Klasse T.V.C. De Sjteiweeg 2 Maastricht
Tweede Klasse T.V.C. Gouwe Ridders 1 Maastricht
Dames T.V.C Camontagne Boys 3 Maastricht
1995
Ere Afdeling T.V.C. Hakkers 1 Ubachsberg
Overgangsklasse T.V.C. De Heide Susteren
Eerste Klasse T.V.C. Beat Boys Maastricht
Tweede Klasse T.V.C. Premier Maastricht
Derde Klasse T.V.C. Camontagne Boys 3 Maastricht2010
Ere Afdeling T.V.C. De Bekker 1 Stein
Overgangsklasse
Eerste Klasse
Tweede Klasse2011
Ere Afdeling T.V.C. Le Cramignon 1 Eijsden
Overgangsklasse
Eerste Klasse
Tweede Klasse2012
Ere Afdeling T.V.C. Hakkers Ubachsberg
Overgangsklasse
Eerste Klasse
Tweede Klasse2013
Ere Afdeling T.V.C. De Bekker 1 Stein
Overgangsklasse
Eerste Klasse
Tweede Klasse2014
Ere Afdeling T.V.C. Hakkers Gulpen
Overgangsklasse
Eerste Klasse
Tweede Klasse2015
Ere Afdeling T.V.C. De Bekker 1 Stein
Overgangsklasse
Eerste Klasse
Tweede Klasse2016
Ere Afdeling T.V.C. De Bekker 1 Stein
Overgangsklasse
Eerste Klasse
Tweede Klasse2017
Ere Afdeling T.V.C. Hakkers Gulpen
Overgangsklasse
Eerste Klasse
Tweede Klasse
-
Bekerkampioenen
Bekerkampioenen Algemeen vanaf 1964 1964 T.V.C. Carlie Boys Spekholzerheide
1965 T.V.C. 't Trefpunt Maastricht
1966 T.V.C. Verdwaalde Vissers Maastricht
1967 T.V.C. Smidter Boys Bocholtz
1968 T.V.C. Carlie Boys Spekholzerheide
1969 T.V.C. Verjans Susteren
1970 T.V.C. Scotly Boys Heerlen
1971 T.V.C. Scotly Boys Heerlen
1972 T.V.C. Scotly Boys Heerlen
1973 T.V.C. Smidter Boys Bocholtz
1974 T.V.C. Smidter Boys Bocholtz
1975 T.V.C. Smidter Boys Bocholtz
1976 T.V.C. Jojo Boys Brunssum
1977 T.V.C. Smidter Boys Bocholtz .
1978 T.V.C. Scory Boys Bocholtz
1979 T.V.C. Smidter Boys Bocholtz
1980 T.V.C. Smidter Boys Bocholtz
1981 T.V.C. Milleners Boys 2 Millen
1982 T.V.C. Smidter Boys Bocholtz
1983 T.V.C. Wilhelmina Boys Hoensbroek
1984 T.V.C. Smidter Boys Bocholtz
1985 T.V.C. Smidter Boys Bocholtz
1986 T.V.C. Zwarte Ridders Maastricht
1987 T.V.C. Hakkers 1 Ubachsberg
1988 T.V.C. Zwarte Ridders Maastricht
1989 T.V.C. Zwarte Ridders Maastricht
1990 T.V.C. Boskabouters Maastricht
1991 T.V.C. Hakkers 1 Ubachsberg
1992 T.V.C. Boskabouters Maastricht
1993 T.V.C. Hakkers 1 Ubachsberg
1994 T.V.C. Hakkers 1 Ubachsberg
1995 T.V.C. Camontagne Boys 1 Maastricht
1996 T.V.C. Camontagne Boys 1 Maastricht
1997 T.V.C. Boskabouters Maastricht
1998 T.V.C. Boskabouters Maastricht
1999 T.V.C. Boskabouters Maastricht
2000 T.V.C. Boskabouters Maastricht
2001 T.V.C. De Gijsbrecht Maastricht
2002 T.V.C. Karrewiel 1 Heerlen
2003 T.V.C. Karrewiel 1 Heerlen
2004 T.V.C. Karreiwel 1 Heerlen
2005 T.V.C. De Hakkers Gulpen
2006 T.V.C. De Bekker 1 Stein
2007 T.V.C. De Heeg Maastricht
2008 T.V.C. Millener Boys Sittard
2009 T.V.C. De Bekker Stein
2010 T.V.C. ?? -
Winterkampioenen
Winterkampioenen vanaf 1974 1973 H.Peereboom-J.v.St.Fiet T.V.C. Bruine Beren
1974 F.Thijssen -H.Schiffers T.V.C. Grote Acht
1975 W.Zwakhalen-J.Pfeiffer T.V.C. Leeuw Boys 1
1976 G.Linckens -P.Schleijpen T.V.C. Smidter Boys
1977 P.Bessems -B.Roozendaal T.V.C. Casa Blanca
1978 H.Bus -G. Wetzeis T.V.C. Brunssum
1979 W.Zwakhalen -R.Zwakhalen T.V.C. Leeuw Boys 1
1980 H.Habets -H.Meisters Hakkers 1/Millener Boys 2
1981 H.Habets -H.Meisters Hakkers 1/Millener Boys 2
1982 H.Habets -H.Meisters Hakkers 1/Millener Boys 2
1983 H.Habets -H.Meisters Hakkers 1/Millener Boys 2
1984 H.Habets -H.Meisters Hakkers 1/Millener Boys 2
1985 P.Senden -P.v.Wersch Scory B. Zwarte Ridders
1986 J.Bakker -H.Hermans Jojo Boys
1987 E.Ropers -P van Hooren Zwarte Ridders
1988 H.Schmitz-L.Dautzenberg Blauw Wit 1
1989 J.Libens-J.Haegmans Boskabouters
1990 H.Habets-H.Meisters Hakkers 1 Millen
1991 J.Libens-E.Ropers Boskabouters
1992 P.Senden-P.van Wersch Scory Boys Hakkers 1
1993 P.Senden-P.van Wersch Scory Boys Hakkers 1
1994 C.Cleiren - P. v.Hooren Boskabouters/Camontagne B
1995 P.Senden-P.van Wersch Scory Boys Hakkers 1
1996 J.Haegmans-D.Janssen Boskabouters
1997 E.Starren-C.Cleiren Camontagne Boys 1
1998 H.Habets-H.Meisters Hakkers 1
1999 H.Habets - M.Smeets Hakkers Boskabouters
2000 E.Starren- H.v Hingel Premier 1
2001 E.Starren- H.v Hingel Premier 1
2002 G.Bovens - P.Janssen Jokers 1
2003 H.Hermans- M.Smeets Hakkers
2004 H.Habets - D. Janssen Hakkers / Jokers 1
2005 H.Habets - D. Janssen Hakkers / De Heeg
2006 E.Starren- C. Cleiren Preveso.nl
2007 H. Habets- D. Janssen Hakkers/de Heeg
2008 R. Raven - H. Willems De Bekker
2009 R. Raven - H. Willems De Bekker
2010 M.Dost - R.Wensink De Bekker
2011 R. Raven - H. Willems De Bekker
2012 E.Starren - M.Smit Hacienda
2013 R. Raven - H. Willems De Bekker
2014 H.Habets - D.Janssen Hakkers / Kokerel
2015 E.Starren - M. Smit Hakkers
2016 Y.Biermans - D.Smits -
Lustrum
Lustrum Kampioenen t/m 1985 1965 M.Koussen -W.Jacobs .TV.C. Blie Boys
1970 't Heukste -Spaubeek geen koppeltournooigeorganiseerd)
1975 M.Minnartz -A.Dorio T.V.C.Brunssum 1
1980 H.Habets -H.Meisters Hakkers 1/Millener Boys 2
1985 H.Habets -H.Meisters Hakkers 1/Millener Boys 2